PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780600}

Zabójcze lato

Dead Reckoning
4,3 450
ocen
4,3 10 1 450
Zabójcze lato
powrót do forum filmu Zabójcze lato

Ciekawe jaki ma Polski tytuł ten film ze Scottem Adkinsem nawet nie widać Trailera ani premiery mam nadzieję że nie będziemy czekać do usranej śmierci a tu nadal cisza

ebmr

Dead Reckoning 2020 czyli Zabójcze lato :)

ocenił(a) film na 3
ebmr

Szkoda czasu na ten film. Adkinsa też szkoda, gra w coraz większych gniotach. Mógłby gościu dostać angaż w jakimś poukładanym średnio budżetowym akcyjniaku.

zajenty

Niby w tym roku Adkins ma zagrać w filmie Akcji z Lundgrenem pod tytułem Castle Falls i mam nadzieję że będzie lepszy od Zabójczego Lata póki co czekam na premierę

zajenty

"Karacista" Adkins to był "gwiazdą" (a raczej "gwiazdeczką") na początku lat dwutysięcznych, a teraz to taki dorobkiewicz - jak inni "supermaczo"...

ocenił(a) film na 3
mp65warka

Może i tak. Ale nadal uważam, że marnuje się facet w takich szmirach. Filmy akcji to przede wszystkim rozrywka. A tu ani rozrywki, ani zabawy...

ebmr

A po co to tłumaczyć, skoro to najprawdopodobniej jest swego rodzaju idiomem marynarskim, a odnosi się (chyba) do pływającego przedmiotu wyrzuconego za burtę w celu określenia prędkości statku względem obiektu, który uznano za martwy w wodzie... Tak słyszałem... Zresztą pamiętasz "Dirty Dancing"?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones