PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34922}

Za szybcy, za wściekli

2 Fast 2 Furious
7,2 178 073
oceny
7,2 10 1 178073
4,4 12
ocen krytyków
Za szybcy, za wściekli
powrót do forum filmu Za szybcy, za wściekli

Choc pierwsza czesc niewiele odstaje od tej.

ocenił(a) film na 10
sador1991

Znakomita jednym slowem

ocenił(a) film na 10
zegan333

Zgadza się. Dużo akcji i fanu, i chociaż bez części "rodziny", to świetnie się ogląda

sador1991

Też tak myślę ;-).

ocenił(a) film na 9
Lecho1523

Ja też tak uważam, że ta część jest najlepsza z całej serii, jedynka trochę słabsza. Jak dla mnie film rewelacyjny, utrzymany w fajnym klimacie, wyścigi dużo lepsze niż w poprzedniej części. Dobra gra aktorów, zwsłaszcza Tyrese Gibson, ten koleś po prostu wymiata i dlatego cieszę się, że zagra w fast five (w końcu ekipa w komplecie), Paul Walker i Cole Hauser też zrobili swoje. Tokio drift i Szybko i wściekle w porównaniu z tym filmem to po prostu gnioty, oby 5 część to naprawiła.

ocenił(a) film na 10
roko7

Obawiam sie ze 5 bedzie lepsza tylko od Tokio Drift

ocenił(a) film na 10
roko7

Najlepsze jest to że to jest pierwsza część którą oglądałem ze wszystkich ma świetne sceny pościgowe i humor.

ocenił(a) film na 9
sador1991

Podpisuje się pod tym. Jak dla mnie również ta część jest zdecydowanie najlepsza.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
Deha_Patland

W dodatku ta scena w której łysy nie umie jeździć samochodem była śmieszna

sador1991

Taaak. To zdecydowanie moja ulubiona część. :)
Chociaż Tokio Drift też lubię. :D

ocenił(a) film na 10
enterprising

Ja kazda czesc lubie

sador1991

też sądzę że to najlepsza część ;] ciekawsza fabuła i ten murzyn jest fajny :D

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
marica1994

Tyrese fajny koleś:)

ocenił(a) film na 6
sador1991

Cholera, zawsze muszę mieć inne zdanie. Wg. mnie to właśnie najgorsza część z trzech pierwszych.

ocenił(a) film na 10
miewam__koszmary

to twoja opinia

ocenił(a) film na 10
sador1991

W 2003 roku to ta część robiła spore wrażenie

ocenił(a) film na 10
DoktorLejdo

Ale wiesz co - do dzisiaj się fajnie ogląda, dobrze zrealizowane filmy na szczęście rzadko się starzeją

ocenił(a) film na 3
sador1991

Skoro to jest najlepsza ze wszystkich części serii, to za pozostałe części się nawet nie zabieram.

Myślałem, że ten film i cała seria ukazuje jakąś "poetykę" wyścigów samochodowych, tak jak choćby stary ale jary "Wyścig śmierci 2000". A tu mamy prosty filmik głównie dla hip-hopowej młodzieży z typowym dla tej widowni dowcipem, wyścigi jakoś byle jak sfilmowane a fabuła to kalka scenariuszy filmów klasy B. Rozczarowałem się.

ocenił(a) film na 10
Sony_West

W kolejnych częściach nie chodzi o wyścigi a sceny z pościgami są gorsze od tej części.

sador1991

Zgadzam się najlepsza część z tej beznadziejnej seri ( moja opinia)

ocenił(a) film na 10
sador1991

Zgadzam się, bardzo dobre kino akcji, nudy zero, fajna rozrywka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones