PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461504}

Szybko i wściekle

Fast & Furious
7,3 163 249
ocen
7,3 10 1 163249
5,2 10
ocen krytyków
Szybko i wściekle
powrót do forum filmu Szybko i wściekle

Witam. Czegoś tu nie rozumiem...przecież wymieniona przeze mnie osoba w temacie ginie w poprzedniej części("Szybcy i wściekli: Tokio Drift") w 73min. podczas wyścigu z D.K.(Brian Tee ). Jak to możliwe, ze w tej części gra dalej?
P.S. To mój pierwszy post także proszę o wyrozumiałość:)

ocenił(a) film na 9
www_dgardzielewski

W następnych częściach (4 i 5) 'przenosimy się w przeszłość', tzn akcja dzieje się w czasie między 1 a 3 częścią :)

margulosiaczek

Dziękuje za szybką odpowiedź:) temat uznaje za zamknięty.

ocenił(a) film na 5
margulosiaczek

Jak już to pomiędzy 2 a 3 częścią fanie

ocenił(a) film na 7
www_dgardzielewski

też sądze że najgorszy moment Tokio drift to śmierć kana

ocenił(a) film na 7
kaktus_1987

kana....

ocenił(a) film na 5
Gorn221

hahaha kana... kaktus_1987 musiał sie nieźle zagalopować bo k wcale nie jest obok h

ocenił(a) film na 2
PiotrHp

http://www.youtube.com/watch?v=qXNqEURmKtA

ocenił(a) film na 8
Carlitos

Mnie zastanawia jedno. To sie dzieje przed TD, gdzie Brian i Dominic dopiero sie poznali w ostatniej scenie filmu, w ktorej Dominic mowi ze jest znajomym Hana.... To jest bez sensu, bo przeciez oni wczesniej lata ze soba spedzili jak pokazuje 5 i 6 czesc... Ja cos zle rozumiem czy ktos przekombinowal ?

ocenił(a) film na 10
Perlo

No to jak poznał Hana to było jeszcze wcześniej, chyba logiczne.

ocenił(a) film na 8
Spiderman_filmaniak

Wlasnie nielogiczne. Ale juz wiem. Po prostu w TD jest inny bohater, to nie Brian. I wszystko sie zgadza.

ocenił(a) film na 10
Perlo

Brawo w Tokyo jest Shaun.

ocenił(a) film na 10
Spiderman_filmaniak

Oglądałeś film i tego nie zauważyłeś ?

www_dgardzielewski

oj tam przeciez oni za kazdym razem jak tylko uzywaja NOS to sie w czasie przenosza :P

ocenił(a) film na 5
www_dgardzielewski

Z tego wynikałoby, że od części "Szybko i wściekle" aż do "dziesiątki" akcja ma miejsce między "dwójką" a "Tokio Drift". Ciekawe jak tłumaczone są pojawiające się coraz to nowsze fury (chyba że się nie pojawiają) i starzejący się aktorzy. Dotychczas oglądałem pierwsze trzy części, teraz chcę obejrzeć całą serię. Zastanawiała mnie właśnie obecność Hana w kolejnych filmach. Myślałem, że jakoś wyjaśnią to i akcja pójdzie do przodu. No i w ostatniej scenie Tokio Drift pojawia się Vin Diesel co miało stanowić smaczek dla fanów pierwszej części. Boswell patrzy na niego z politowaniem i raczej go nie zna, a pojawia się w późniejszych częściach "siódemce" i "dziewiątce", więc powinien poznać i Toretto, i Hana. Ciekaw jestem na przykład jaką rolę będzie pełnić Boswell w FF7 i FF9, który w Tokio Drift (wg chronologii zdarzeń ostatniej części) nie umiał nawet driftować i był żółtodziobem z liceum. No, ale dość dywagacji zobaczymy w praniu jak to się poukłada. Wydaje mi się, że niepotrzebnie kombinowali w chronologii wedle której "Tokio Drift" jest ostatnią częścią. Wychodzi wówczas masa niejasności, bzdurek i ograniczeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones