PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763722}
5,5 17 396
ocen
5,5 10 1 17396
4,8 12
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 10
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 10

W końcu

ocenił(a) film na 6

Już dawno przywykłem do przesadzonej fabuły F&F, że to już nie jest seria o chłopakach ścigających się o szacunek na dzielni. No ale 10. część jest o niebo lepsza od tego syfu z 9., film o superbohaterach, którzy zamiast peleryny mają samochody jednak nawet fabuła była nawet na poziomie, bez żadnych przesadzonych, aż za bardzo, wątkach. Całość oglądało się dobrze, szczególnie grę aktorską Jasona Momoa, który przyćmił naszą szybką rodzinkę. Podobał mi się w tej roli, taki śmieszny, ciekawy antagonista, szczególnie podczas akcji w Rzymie.

ocenił(a) film na 7
kacpersak

I za to Vin Diesel go nie lubi

kacpersak

po 9 miałem wątpliwości czy iść do kina ( choć syn mnie namawia), ale to chyba mnie przekonało. Do tego bardzo lubię Jesona Momoa, więc się wybiorę ( jakoś nie wiedziałem,że gra w najnowszej części, tyle, że nie śledzę na bieżąco wszystkiego z tego świata). Jasona lubię od czasu loli Ronona Dexa w Gwiezdne wrota: Atlantyda i w sumie złych filmów z nim nie widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones